ASIAKASPALVELU 09 23 14 3700

24H PÄIVYSTYS: 020 13 13 555

SOITA MEILLE 24/7

 

vahinko@recovernordic.fi

Helsinki: Arentitie 7-9, 00410 Helsinki, puh. 09 23 14 3700 (asiakaspalvelu)

tai puh. 020 13 13 555 (päivystys 24h)

Toimipaikan vastaava työnjohtaja: Jorma Katainen, puh. 040 313 0042

s-posti: jorma.katainen@recovernordic.fi

Järvenpää: Ahertajankuja 6 C, 04440, Järvenpää

Toimipaikan vastaava työnjohtaja: Mikko Nyman, puh. 040 551 6715

s-posti: mikko.nyman@recovernordic.fi

Vahinkoasiantuntija Hannu Peltola, puh. 040 538 7944
Vahinkoasiantuntija Mika Wahlroos, puh. 040 166 3385

Turku: Tuijussuontie 8, 21280 Raisio

Toimipaikan vastaava työnjohtaja: Kari Löyttymäki, puh. 040 313 0094

s-posti: kari.loyttymaki@recovernordic.fi

Vahinkoasiantuntija Markku Eriksson, puh. 050 409 6089

Salo: Katkiluodonkatu 4, 24100 Salo

Toimipaikan vastaava työnjohtaja: Kari Pihkanen, puh. 040 313 0072

s-posti: kari.pihkanen@recovernordic.fi

Vahinkoasiantuntija Timo Oksa, puh. 040 313 0055

Lappeenranta: Terhomäentie 179, 53400 Lappeenranta

Toimipaikan vastaava työnjohtaja: Lasse Matikainen, puh. 040 313 0140

s-posti: lasse.matikainen@recovernordic.fi

Oulu: Tuotekuja 3, 90420 Oulu

 

Vahinkoasiantuntija Matti Honkanen, puh. 050 594 9625

Rovaniemi: Lampelankatu 6, 96320 Rovaniemi

Toimipaikan vastaava työnjohtaja: Veli-Matti Virtanen, puh. 050 522 8933

s-posti: veli-matti.virtanen@recovernordic.fi

Vahinkoasiantuntija Jani Lapinluoma, puh. 040 313 0054
Vahinkoasiantuntija Harri Mikkola, puh. 040 182 1254

Savonlinna: Alasuontie 11, 57210, Savonlinna

Toimipaikan vastaava työnjohtaja: Jari Muhonen, puh. 040 520 5093

s-posti: jari.muhonen@recovernordic.fi

Vahinkoasiantuntija Mika Peltola, puh. 040 721 9855

 

JOHTO

 

Toimitusjohtaja: Susanne Hellstrand, puh. 040 551 1978
s-posti: susanne.hellstrand@recovernordic.fi

Liiketoimintajohtaja: Reijo Oksanen, puh. 040 551 6719

 

Myyntipäällikkö: Kari Ämmälä, puh. 040 528 7447

s-posti: kari.ammala@recovernordic.fi

Lähetä meille viesti:

Nimi (pakollinen)

Sähköposti (pakollinen)

Aihe

Viesti